Komitet Organizacyjny XXVIII Mistrzostw Polski Lekarzy w Halowej Piłce Nożnej Mielec 2023 ma zaszczyt ogłosić nadchodzącą edycję tego prestiżowego wydarzenia. Serdecznie zapraszamy wszystkich lekarzy oraz miłośników futbolu do udziału w Mistrzostwach, które odbędą się w Mielcu w dniach 02 – 03 grudnia 2023 roku.

Aby zgłosić swoją drużynę do udziału w Mistrzostwach, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na oficjalnej stronie Mistrzostw i dokonanie wpłaty wpisowego do 17 listopada 2023 roku. Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona, a udział w Mistrzostwach jest potwierdzany na zasadzie „pierwszy zgłoszony, pierwszy przyjęty”, więc nie zwlekajcie z zapisem swojej drużyny.

W tegorocznej edycji Mistrzostw Polski Lekarzy w Halowej Piłce Nożnej może wziąć udział maksymalnie 16 zespołów. Decyduje data wpłacenia wpisowego na konto OIL Rzeszów. Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie niezbędne informacje, w tym szczegółowy regulamin Mistrzostw, znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia.

Zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Polski Lekarzy w Halowej Piłce Nożnej Mielec 2023 i doświadczenia sportowej rywalizacji oraz wspólnego spędzenia czasu w gronie kolegów z branży medycznej. Niech to będzie wyjątkowy weekend pełen emocji i piłkarskich zmagań!